Grody w Polsce

program dyplomowy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Lista Grodów SP

Kod lub nazwa grodu (fragment):
Wybierz: 

 

 Lp.   Woj.   Oznacz.   Obiekt  Gmina   Zamek   Fort   p.oporu   Info   Aktywn. 
1 B GRB001 Biedrzychowice Dolne ZY10 ----- ----- -----
2 B GRB002 Boczów SN05 ----- ----- -----
3 B GRB003 Bytom Odrzański NL02 ----- ----- ----- 2021
4 B GRB004 Danków Góra Wałowa SK04 ----- ----- ----- 2021
5 B GRB005 Danków SK04 BSK04 ----- ----- 2022
6 B GRB006 Datyń ZY03 ----- ----- -----
7 B GRB007 Drezdenko SK02 BSK02 ----- ----- 2022
8 B GRB008 Garbicz SN05 ----- ----- -----
9 B GRB009 Glisno SN02 ----- ----- -----
10 B GRB010 Gostchorze KD06 ----- ----- -----
11 B GRB011 Grodziszcze Świebodzin SO05 ----- ----- -----
12 B GRB012 Grądzkie Chycina MI01 ----- ----- -----
13 B GRB013 Kargowa ZG04 ----- ----- -----
14 B GRB014 Kije - Głoguszyn ZG06 ----- ----- -----
15 B GRB015 Kije - Sulechów ZG06 ----- ----- -----
16 B GRB016 Kije ZG06 ----- ----- -----
17 B GRB017 Klenica ZG02 ----- ----- ----- 2022
18 B GRB018 Krosno Odrzańskie KD06 ----- ----- ----- 2021
19 B GRB019 Lubrza SO01 ----- ----- ----- 2021
20 B GRB020 Myszęcin SO04 ----- ----- -----
21 B GRB021 Niesulice SO05 ----- ----- ----- 2022
22 B GRB022 Nowa Kopernia NG07 ----- ----- -----
23 B GRB023 Owczary SC02 ----- ----- -----
24 B GRB024 Podgórzyce ZG05 ----- ----- -----
25 B GRB025 Polanowice Niemcza KD05 ----- ----- -----
26 B GRB026 Popęszyce NL06 ----- ----- -----
27 B GRB027 Połupin KD04 ----- ----- ----- 2020
28 B GRB028 Przełazy SO01 ----- ----- -----
29 B GRB029 Przytok ZG09 ----- ----- -----
30 B GRB030 Pszczew - Góra Wierzowa MI04 ----- ----- -----
31 B GRB031 Pszczew - podgrodzie MI04 ----- ----- -----
32 B GRB032 Rąpice - Obserwatorium SC01 ----- ----- -----
33 B GRB033 Rzepin SC04 ----- ----- ----- 2022
34 B GRB034 Rudziny NG06 ----- ----- ----- 2022
35 B GRB035 Santok GW06 BGW03 ----- AMB35 2022
36 B GRB036 Skąpe SO03 ----- ----- ----- 2022
37 B GRB037 Smolno Wielkie ZG04 ----- ----- -----
38 B GRB038 Solniki NL04 ----- ----- -----
39 B GRB039 Starosiedle KD05 ----- ----- ----- 2020
40 B GRB040 Tarnawa Rzepińska SC04 ----- ----- -----
41 B GRB041 Tarnów Jezierny WP01 BWP01 ----- ----- 2022
42 B GRB042 Trzciel MI06 ----- ----- ----- 2021
43 B GRB043 Wicina ZY04 ----- ----- ----- 2020
44 B GRB044 Wilenko SO04 ----- ----- -----
45 B GRB045 Żary Zara ZY02 ----- ----- ----- 2022
46 B GRB046 Łagów SO02 ----- ----- ----- 2022
47 B GRB047 Łysiny WP03 ----- ----- -----
48 B GRB048 Świebodzin SO05 ----- ----- ----- 2022
49 B GRB049 Dąbrówka Mała SO04 ----- ----- -----
50 B GRB050 Nowy Dworek SO05 ----- ----- -----
51 B GRB051 Mieszkowo ZG08 ----- ----- ----- 2022
52 B GRB052 Nowogród Bobrzański ZG05 BZG02 ----- ----- 2022
53 B GRB053 Szprotawa - Gród NG07 ----- ----- -----
54 B GRB054 Trzebiechów ZG08 ----- ----- -----
55 B GRB055 Żagań NG02 ----- ----- -----
56 B GRB056 Pszczew III MI04 ----- ----- -----
57 B GRB057 Pszczew IV MI04 ----- ----- -----
58 B GRB058 Bieszków (Roztoki) ZY04 ----- ----- -----
59 B GRB059 Cielmów (Tuplice) ZY09 ----- ----- ----- 2022
60 B GRB060 Międzyrzecz MI02 BMI01 ----- -----
61 B GRB061 Nowiniec (Lubsko) ZY06 ----- ----- -----
62 B GRB062 Pleśno (Gubin) KD05 ----- ----- -----
63 B GRB063 Rybojady MI06 ----- ----- -----
64 B GRB064 Szydłów (Krzesin) SC01 ----- ----- -----
65 B GRB065 Torzym (Kownaty) SN05 ----- ----- -----
66 B GRB066 Żytowań (Drzeńsk Wielki) KD05 ----- ----- -----
67 B GRB067 Przybyszów I WP01 ----- ----- -----
68 B GRB068 Przybyszów II WP01 ----- ----- -----
69 B GRB069 Radomicko KD07 ----- ----- ----- 2022
70 B GRB070 Gołaszyn NL06 ----- ----- ----- 2022
71 B GRB071 Bobrownik NL07 --- --- ---
72 C GRC001 Bedlno KU02 ----- ----- ----- 2020
73 C GRC002 Bobrowniki Okopy IA08 ----- ----- -----
74 C GRC003 Bocheń IZ07 ----- ----- ----- 2020
75 C GRC004 Bolesławiec US01 CUS01 ----- ----- 2022
76 C GRC005 Borówek I IZ02 ----- ----- ----- 2020
77 C GRC006 Petrykozy OH01 ----- ----- -----
78 C GRC007 Budzynek DD01 ----- ----- ----- 2021
79 C GRC008 Busina-Kolonia DD03 ----- ----- ----- 2021
80 C GRC009 Byszew EC04 ----- ----- ----- 2022
81 C GRC010 Bąkowa Góra PT07 CPT01 ----- ----- 2020
82 C GRC011 Będków TZ02 CTZ01 ----- ----- 2022
83 C GRC012 Charłupia Wielka IA10 ----- ----- ----- 2021
84 C GRC013 Chełmo RE10 ----- ----- ----- 2020
85 C GRC014 Czerchów GV06 ----- ----- -----
86 C GRC015 Dmosin BW03 ----- ----- ----- 2021
87 C GRC016 Drogusza IZ02 ----- ----- ----- 2020
88 C GRC017 Dobryszyce RE02 ----- ----- ----- 2021
89 C GRC018 Dzwonkowice IW07 ----- ----- ----- 2022
90 C GRC019 Golice DD03 ----- ----- -----
91 C GRC020 Gzików Kopiec IA02 ----- ----- -----
92 C GRC021 Górki Duże LY06 CLY01 ----- ----- 2021
93 C GRC022 Karsznice EC03 ----- ----- ----- 2021
94 C GRC023 Kolonia Tyczyn IA05 ----- ----- -----
95 C GRC024 Konarzew EC06 ----- ----- ----- 2021
96 C GRC025 Konopnica WU03 ----- ----- ----- 2021
97 C GRC026 Krzepocinek DD05 ----- ----- ----- 2021
98 C GRC027 Ktery KU05 ----- ----- ----- 2021
99 C GRC028 Kurów WU09 ----- ----- ----- 2021
100 C GRC029 Kąty Walichnowskie US02 ----- ----- ----- 2022
Strona 1 z 23