Grody w Polsce

program dyplomowy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Lista Grodów SP

Kod lub nazwa grodu (fragment):
Wybierz: 

 

 Lp.   Woj.   Oznacz.   Obiekt  WCA   Gmina   Zamek   Fort   p.oporu   Info   Aktywn. 
1 B GRB001 Biedrzychowice Dolne SP-05001 ZY10 ----- ----- -----
2 B GRB002 Boczów SP-05002 SN05 ----- ----- -----
3 B GRB003 Bytom Odrzański SP-05003 NL02 ----- ----- -----
4 B GRB004 Danków Góra Wałowa SP-05004 SK04 ----- ----- -----
5 B GRB005 Danków SP-05005 SK04 BSK04 ----- -----
6 B GRB006 Datyń SP-05006 ZY03 ----- ----- -----
7 B GRB007 Drezdenko SP-05007 SK02 BSK02 ----- -----
8 B GRB008 Garbicz SP-05008 SN05 ----- ----- -----
9 B GRB009 Glisno SP-05009 SN02 ----- ----- -----
10 B GRB010 Gostchorze SP-05010 KD06 ----- ----- -----
11 B GRB011 Grodziszcze Świebodzin SP-05011 SO05 ----- ----- -----
12 B GRB012 Grądzkie Chycina SP-05012 MI01 ----- ----- -----
13 B GRB013 Kargowa SP-05013 ZG04 ----- ----- -----
14 B GRB014 Kije - Głoguszyn SP-05014 ZG06 ----- ----- -----
15 B GRB015 Kije - Sulechów SP-05015 ZG06 ----- ----- -----
16 B GRB016 Kije SP-05016 ZG06 ----- ----- -----
17 B GRB017 Klenica SP-05017 ZG02 ----- ----- -----
18 B GRB018 Krosno Odrzańskie SP-05018 KD06 ----- ----- -----
19 B GRB019 Lubrza SP-05019 SO01 ----- ----- -----
20 B GRB020 Myszęcin SP-05020 SO04 ----- ----- -----
21 B GRB021 Niesulice SP-05021 SO05 ----- ----- -----
22 B GRB022 Nowa Kopernia SP-05022 NG07 ----- ----- -----
23 B GRB023 Owczary SP-05023 SC02 ----- ----- -----
24 B GRB024 Podgórzyce SP-05024 ZG05 ----- ----- -----
25 B GRB025 Polanowice Niemcza SP-05025 KD05 ----- ----- -----
26 B GRB026 Popęszyce SP-05026 NL06 ----- ----- -----
27 B GRB027 Połupin SP-05027 KD04 ----- ----- -----
28 B GRB028 Przełazy SP-05028 SO01 ----- ----- -----
29 B GRB029 Przytok SP-05029 ZG09 ----- ----- -----
30 B GRB030 Pszczew - Góra Wierzowa SP-05030 MI04 ----- ----- -----
31 B GRB031 Pszczew - podgrodzie SP-05031 MI04 ----- ----- -----
32 B GRB032 Rąpice - Obserwatorium SP-05032 SC01 ----- ----- -----
33 B GRB033 Rzepin SP-05033 SC04 ----- ----- -----
34 B GRB034 Rudziny SP-05034 NG06 ----- ----- -----
35 B GRB035 Santok SP-05035 GW06 BGW03 ----- AMB35
36 B GRB036 Skąpe SP-05036 SO03 ----- ----- -----
37 B GRB037 Smolno Wielkie SP-05037 ZG04 ----- ----- -----
38 B GRB038 Solniki SP-05038 NL04 ----- ----- -----
39 B GRB039 Starosiedle SP-05039 KD05 ----- ----- -----
40 B GRB040 Tarnawa Rzepińska SP-05040 SC04 ----- ----- -----
41 B GRB041 Tarnów Jezierny SP-05041 WP01 BWP01 ----- -----
42 B GRB042 Trzciel SP-05042 MI06 ----- ----- -----
43 B GRB043 Wicina SP-05043 ZY04 ----- ----- -----
44 B GRB044 Wilenko SP-05044 SO04 ----- ----- -----
45 B GRB045 Zawada SP-05045 ZL01 ----- ----- -----
46 B GRB046 Łagów SP-05046 SO02 ----- ----- -----
47 B GRB047 Łysiny SP-05047 WP03 ----- ----- -----
48 B GRB048 Świebodzin SP-05048 SO05 ----- ----- -----
49 C GRC001 Bedlno SP-05049 KU02 ----- ----- ----- 2020
50 C GRC002 Bobrowniki Okopy SP-05050 IA08 ----- ----- -----
51 C GRC003 Bocheń SP-05051 IZ07 ----- ----- -----
52 C GRC004 Bolesławiec Bolesławiec SP-05052 US01 CUS01 ----- -----
53 C GRC005 Borówek SP-05053 IZ02 ----- ----- ----- 2020
54 C GRC006 Borzykowo SP-05054 RE14 ----- ----- -----
55 C GRC007 Budzynek SP-05055 DD01 ----- ----- -----
56 C GRC008 Busina-Kolonia SP-05056 DD03 ----- ----- -----
57 C GRC009 Byszew SP-05057 EC04 ----- ----- -----
58 C GRC010 Bąkowa Góra SP-05058 PT07 CPT01 ----- -----
59 C GRC011 Będków SP-05059 TZ02 CTZ01 ----- -----
60 C GRC012 Charłupia Wielka SP-05060 IA10 ----- ----- -----
61 C GRC013 Chełmno Masłowice SP-05061 RE10 ----- ----- -----
62 C GRC014 Czerchów SP-05062 GV06 ----- ----- -----
63 C GRC015 Dmosin SP-05063 BW03 ----- ----- -----
64 C GRC016 Drogusza SP-05064 IZ02 ----- ----- ----- 2020
65 C GRC017 Dobryszyce SP-05065 RE02 ----- ----- -----
66 C GRC018 Dzwonkowice SP-05066 IW07 ----- ----- -----
67 C GRC019 Golice SP-05067 DD03 ----- ----- -----
68 C GRC020 Gzików Kopiec SP-05068 IA02 ----- ----- -----
69 C GRC021 Górki Duże SP-05069 LY06 CLY01 ----- -----
70 C GRC022 Karsznice Łeczyca SP-05070 EC03 ----- ----- ----- 2020
71 C GRC023 Kolonia Tyczyn SP-05071 IA05 ----- ----- -----
72 C GRC024 Konarzew SP-05072 EC06 ----- ----- ----- 2020
73 C GRC025 Konopnica SP-05073 WU03 ----- ----- -----
74 C GRC026 Krzepocinek SP-05074 DD05 ----- ----- -----
75 C GRC027 Ktery SP-05075 KU05 ----- ----- ----- 2020
76 C GRC028 Kurów SP-05076 WU09 ----- ----- -----
77 C GRC029 Kąty Walichnowskie SP-05077 US02 ----- ----- -----
78 C GRC030 Majkowice SP-05078 PT07 CPT08 ----- -----
79 C GRC031 Masłowice SP-05079 WU09 CWU03 ----- -----
80 C GRC032 Małków SP-05080 IA09 ----- ----- -----
81 C GRC033 Małyń SP-05081 DD06 ----- ----- -----
82 C GRC034 Mieleszynek SP-05082 US07 ----- ----- -----
83 C GRC035 Mierzyn SP-05083 PT08 ----- ----- -----
84 C GRC036 Mnichów SP-05084 IA08 ----- ----- -----
85 C GRC037 Oreniczki SP-05085 EC06 ----- ----- ----- 2020
86 C GRC038 Orłów-Parcel SP-05086 KU02 CKU03 ----- ----- 2020
87 C GRC039 Parzęczew SP-05087 GV07 ----- ----- -----
88 C GRC040 Pełczyska Wartkowice SP-05088 DD05 ----- ----- -----
89 C GRC041 Pełczyska Wartkowice SP-05089 DD05 ----- ----- -----
90 C GRC042 Piaskowice SP-05090 GV07 ----- ----- -----
91 C GRC043 Podzamcze Wieruszów SP-05091 US07 ----- ----- -----
92 C GRC044 Podłężyce SP-05092 IA08 ----- ----- -----
93 C GRC045 Pęczniew SP-05093 DD02 ----- ----- -----
94 C GRC046 Rawa Mazowiecka SP-05094 RX01 ----- ----- -----
95 C GRC047 Remiszewice SP-05095 TZ02 ----- ----- -----
96 C GRC048 Rokszyce SP-05096 PT10 ----- ----- -----
97 C GRC049 Rozprza SP-05097 PT08 ----- ----- AMC08
98 C GRC050 Rszew SP-05098 PB01 ----- ----- -----
99 C GRC051 Ruda Skierniewice SP-05099 IW08 ----- ----- -----
100 C GRC052 Ruda Wieluń SP-05100 WU09 ----- ----- -----
Strona 1 z 21