Grody w Polsce

program dyplomowy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Lista Grodów SP

Kod lub nazwa grodu (fragment):
Wybierz: 

 

 Lp.   Woj.   Oznacz.   Obiekt  WCA   Gmina   Zamek   Fort   p.oporu   Info   Aktywn. 
101 F GRF101 Siodłonie I SP-05482 SL04 ----- ----- ----- 2020
102 F GRF102 Siwiałka SP-05483 AG12 ----- ----- -----
103 F GRF103 Skrzydłowo SP-05484 YA07 ----- ----- -----
104 F GRF104 Sieroczyn SP-05485 CU03 ----- ----- ----- 2020
105 F GRF105 Smołdzino SP-05486 SL09 ----- ----- -----
106 F GRF106 Smołdzino Rowokół SP-05487 SL09 ----- ----- -----
107 F GRF107 Sobieńczyce-Żarnowiec SP-05488 PK06 ----- ----- -----
108 F GRF108 Sopot SP-05489 OV01 ----- ----- ----- 2020
109 F GRF109 Stare Miasto Zirguns SP-05490 UM03 ----- ----- -----
110 F GRF110 Starogard Gdański SP-05491 AG03 FAG09 ----- ----- 2020
111 F GRF111 Stary Dzierzgoń SP-05492 UM03 ----- ----- -----
112 F GRF112 Janiszewo SP-05493 TC04 ----- ----- -----
113 F GRF113 Stążki SP-05494 UM02 FUM06 ---- ---- 2020
114 F GRF114 Szczytno SP-05495 CU06 FCU04 ----- -----
115 F GRF115 Sztum SP-05496 UM05 FUM04 ----- -----
116 F GRF116 Tuchom SP-05497 RU08 ----- ----- ----- 2020
117 F GRF117 Tyłowo SP-05498 PK06 ----- ----- -----
118 F GRF118 Waćmierz Waćmierek SP-05499 TC06 ----- ----- -----
119 F GRF119 Wiatrowo SP-05500 SL02 ----- ----- -----
120 F GRF120 Wielki Garc SP-05501 TC04 ----- ----- -----
121 F GRF121 Wierzchocino SP-05502 SL09 ----- ----- -----
122 F GRF122 Łupawa SP-05503 SL07 ----- ----- -----
123 F GRF123 Węgry SP-05504 UM05 ----- ----- -----
124 F GRF124 Zagórzyca SP-05505 SL02 ----- ----- -----
125 F GRF125 Zamek Kiszewski SP-05506 YA08 FYA01 ----- ----- 2020
126 F GRF126 Krępa Słupska SP-05507 SL08 ----- ----- -----
127 F GRF127 Śliwiny SP-05508 TC06 ----- ----- -----
128 F GRF128 Żoruchowo SP-05509 SL04 ----- ----- -----
129 F GRF129 Klasztorek SP-06981 IY02 ----- ----- ----- 2020
130 F GRF130 Kołodzieje SP-06982 IY04 ----- ----- -----
131 F GRF131 Charzykowy Wzgórze Wolność SP-07012 CJ03 ----- ----- ----- 2021
132 F GRF132 Junkrowy Gnosna SP-07013 AG09 ----- ----- -----
133 F GRF133 Słupsk SP-07014 UK01 ----- ----- -----
134 F GRF134 Biała Góra Zantyr SP-07068 UM05 ----- ----- ----- 2021
135 F GRF135 Gostomie SP-07069 YA04 ----- ----- ----- 2020
136 F GRF136 Młynek SP-07070 RU03 ----- ----- -----
137 F GRF137 Puck SP-07071 PK03 ----- ----- -----
138 F GRF138 Charzykowy SP-07072 CJ03 ----- ----- -----
139 F GRF139 Siodłonie II SP-07073 SL04 --- --- ---
140 F GRF140 Stankowo SP-07204 IY04 --- --- ---
Strona 2 z 2