Grody w Polsce

program dyplomowy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Lista Grodów nieopisanych do weryfikacji

Nazwa grodu (fragment):
Wybierz: 

 

 Lp.   Woj.   Obiekt
1 B Babimost
2 B Biecz
3 B Bieszków
4 B Bieżyce
5 B Bobrownice
6 B Bobrowniki Odrzańskie
7 B Bobrówko
8 B Bodzów - Obserwatorium
9 B Bogdaniec
10 B Borek
11 B Borki-Bobrowniki
12 B Borowy Młyn
13 B Broniszów
14 B Bytom Odrzański Stare Miasto
15 B Chełmek
16 B Chlebice
17 B Chomętowo II
18 B Chotków
19 B Chrobrów
20 B Chwaliszowice
21 B Cielmów
22 B Czciradz
23 B Czechów
24 B Czyste
25 B Darnawa
26 B Datyń 2
27 B Drożków
28 B Drzewce
29 B Drągowina
30 B Dziubielewo
31 B Dąbroszyn
32 B Dąbrówka Mała
33 B Dębowa Łęka
34 B Dębówko
35 B Długie [Strzelce]
36 B Długoszynek
37 B Gardzko
38 B Glinik
39 B Goruńsko
40 B Gorzupia
41 B Gorzów Wielkopolski 1
42 B Gorzów Wielkopolski 2
43 B Gorzów Wielkopolski 3
44 B Gorzów Wielkopolski 4
45 B Gorzów Wielkopolski 5
46 B Gołaszyn
47 B Grodziszcze [Brody]
48 B Grotów
49 B Gryżyce
50 B Gubin 1
51 B Gubin 2
52 B Gubin 3
53 B Górka
54 B Górki Małe
55 B Górzykowo
56 B Górzyska
57 B Gądków Wielki
58 B Głusko
59 B Głęboczek [Stare Kurowo]
60 B Iłowa
61 B Iłowa-Dolany
62 B Jabłonka Tartak
63 B Jasień
64 B Jesionka
65 B Kadłubia
66 B Kalsko
67 B Kamienica nad Nysą Łużycką
68 B Klesno 1
69 B Klesno 2
70 B Klesno 3
71 B Klucz
72 B Koryta
73 B Kosarzyn
74 B Kostrzyn nad Odrą
75 B Kowalice
76 B Kożuchów
77 B Kuligowo
78 B Kupienino-Wityń
79 B Kępa Zagajna
80 B Kęszyca
81 B Lemierzyce
82 B Letnica 1 (stan.13)
83 B Letnica 2 (stan.12)
84 B Lgiń
85 B Linie [Wojnowo]
86 B Lipinki
87 B Lipsk Żarski
88 B Lipy [Kłodawa]
89 B Lubiatów Czaple
90 B Lubiatówek
91 B Lubięcin
92 B Lubniewice
93 B Lubniewice 2
94 B Lubno
95 B Luboszyce
96 B Lubsko
97 B Lutol Mokry
98 B Mieszkowo
99 B Milsko
100 B Międzymoście
101 B Międzyrzecz
102 B Miłaków 1
103 B Miłaków 2
104 B Murzynowo
105 B Muszkowo
106 B Mystki
107 B Niemcza
108 B Niemcza-Zdrojów
109 B Nietkowice
110 B Nietków
111 B Nowiniec
112 B Nowogród Bobrzański
113 B Nowogród Bobrzański 2
114 B Nowy Dworek 1
115 B Nowy Dworek 2
116 B Nowy Lubusz
117 B Nowy Świat
118 B Olbrachcice
119 B Olbrachtów 1
120 B Olbrachtów 2
121 B Olbrachtów 3
122 B Osiedle Poznańskie
123 B Osowa Sień
124 B Otyń
125 B Owczary 2 [Lubuskie]
126 B Pałck
127 B Pielice
128 B Pierzwin
129 B Pleśno (Gubin st.9)
130 B Podgórze
131 B Podlegórz
132 B Podmokłe Małe
133 B Podośno
134 B Popowo
135 B Porzecze
136 B Połęcko
137 B Pożarów
138 B Przecław
139 B Przewóz
140 B Prześlice
141 B Przyborów
142 B Przybyszów
143 B Pątczyce
144 B Płoty [Czerwieńsk]
145 B Radocin
146 B Radomicko
147 B Radowice 1
148 B Radowice 2
149 B Radzików
150 B Radzyń
151 B Retno
152 B Rokitno
153 B Rozłogi
154 B Rudawica
155 B Rybojady
156 B Rzepin
157 B Rąpice - Obserwatorium
158 B Santoczno
159 B Santok 2
160 B Siedlisko
161 B Siedlnica
162 B Sieniawa
163 B Siercz
164 B Sitnica
165 B Skrzynica
166 B Sokola Dąbrowa
167 B Stara Kopernia 1
168 B Stara Kopernia 2
169 B Stara Wieś
170 B Stare Osieczno
171 B Stare Strącze
172 B Stargard Gubiński
173 B Stary Raduszec 1
174 B Stary Raduszec 2
175 B Stary Żagań
176 B Stołuń 1
177 B Stołuń 2
178 B Strzelce Klasztorne
179 B Suchodół
180 B Sulechów
181 B Sulechów-Mozów
182 B Sulęcin
183 B Surowa
184 B Szczaniec
185 B Szprotawa Gród Chrobry 2
186 B Szprotawa III
187 B Szprotawa Iławka 1
188 B Szydłów [Cybinka]
189 B Sądów
190 B Sękowice
191 B Sława
192 B Słońsk
193 B Słubice
194 B Tarnawa Krośnieńska
195 B Tarnów Bycki
196 B Templewo
197 B Torzym
198 B Trzebiechów
199 B Trzebiel
200 B Trzebiszewo
201 B Tylice
202 B Tymski Młyn
203 B Walewice Malcz
204 B Wałowice Góra Zamkowa
205 B Wichów
206 B Wielowieś
207 B Wieprzyce
208 B Witków
209 B Wityń 1
210 B Wityń 2
211 B Wolimirzyce
212 B Wróblów
213 B Wschowa
214 B Wystok
215 B Wystok Dębowa Góra
216 B Włostów Grodziko 2
217 B Włostów 1
218 B Zagórze
219 B Zasieki
220 B Zawisze
221 B Zemsko
222 B Zielona Góra
223 B Zielona Góra-Jędrzychów
224 B Łagoda
225 B Łagówek
226 B Łośno
227 B Łupice
228 B Łupowo 1
229 B Łupowo 2
230 B Łęgowo
231 B Śródlesie
232 B Świbna
233 B Świniary
234 B Święty Wojciech
235 B Żaganiec
236 B Żagań 2
237 B Żagań I
238 B Żary Zara
239 B Żelisław
240 B Żenichów
241 B Żubrów
242 B Żytowań
243 C Albertów
244 C Augustynów
245 C Barkowice Mokre
246 C Bełdów
247 C Białaczów
248 C Bolimów
249 C Borzykowa
250 C Brodnia Dolna
251 C Brodnia
252 C Brończyn
253 C Buczek
254 C Bugaj [Brąszewice]
255 C Bugaj [Burzenin]
256 C Bębnów
257 C Błaś
258 C Błogie Szlacheckie
259 C Charłupia Mala
260 C Chorzenice
261 C Chróścin
262 C Ciebłocice
263 C Dmosin-Grodzisk
264 C Dobryszyce
265 C Doleck
266 C Dominikowice
267 C Dzierzgówek
268 C Filipole
269 C Gieczno
270 C Gorzkowice
271 C Grodzisko [Rzgów]
272 C Grodzisko [Uniejów][Łódz]
273 C Grodzisko [Świnice Warckie]
274 C Gruszczyce
275 C Gusin
276 C Gutkowice
277 C Gzików Gródek
278 C Gzików Zamczysko
279 C Głowno
280 C Holendry
281 C Inowłódz
282 C Jedlno Pierwsze
283 C Jeziorsko
284 C Jeżów
285 C Kalinowa
286 C Kaszew
287 C Kierz
288 C Kiełczygłów
289 C Kliczków Mały Brzaskała
290 C Kliczków Mały Kopiec
291 C Kochlew
292 C Kociołki
293 C Kościerzyn 1
294 C Kościerzyn 2
295 C Kościerzyn 3
296 C Kościerzyn 4
297 C Kraszew
298 C Krzeczów 1
299 C Krzeczów 2
300 C Krzeczów 3
301 C Krzemienica
302 C Krześlów
303 C Kłocko
304 C Leniszki
305 C Lisowice
306 C Lutomiersk
307 C Lututów Młynek
308 C Malanów
309 C Marchaty
310 C Małachowice
311 C Mieleszynek
312 C Mikorzyce
313 C Mizgała
314 C Mniszki
315 C Mniszków
316 C Mokrsko
317 C Nagawki
318 C Nakielnica
319 C Niechmirów
320 C Niewierszyn
321 C Niewiesz
322 C Nowy Gaj
323 C Olsza
324 C Opoczno
325 C Osiek [Galewice]
326 C Parski
327 C Paskrzyn
328 C Petrykozy [Białaczów]
329 C Pełczyska Kopiec
330 C Pieczew 1
331 C Pieczew 2
332 C Podchojny
333 C Podgórzyce
334 C Popień
335 C Prażki
336 C Proboszczewice
337 C Przedbórz 1
338 C Przedbórz 2
339 C Psary [Bielawy]
340 C Puczniew
341 C Raczyn
342 C Radomsko
343 C Rogów-Wieś
344 C Roszkowa Wola
345 C Rychłowice
346 C Rydzyny Góra Prawda
347 C Samice
348 C Sempółki
349 C Siemiechów
350 C Skierniewice 1
351 C Smardzew
352 C Socha
353 C Sromutka
354 C Stare Skoszewy 2
355 C Stary Besk
356 C Stary Imielnik
357 C Stawiszynek
358 C Stolec [Złoczew]
359 C Strobin
360 C Strońsko
361 C Stryków
362 C Suchcice
363 C Sudoły
364 C Szadek-Szadkowice
365 C Szarbsko Biała Góra
366 C Szczawin
367 C Szczawno
368 C Taraska
369 C Teklin
370 C Tokary
371 C Toporów
372 C Tubądzin
373 C Tądów Górny
374 C Walichnowy
375 C Widawa Kopiec
376 C Widoradz
377 C Wielgomłyny
378 C Wieluń
379 C Wiewiec
380 C Winek
381 C Witoldów
382 C Witonia
383 C Witów [Sieradz] 2
384 C Wolbórz
385 C Wroniawy
386 C Wrząca
387 C Wąglany
388 C Zamłynie
389 C Załącze Wielkie
390 C Załęcze Wielkie Sapy
391 C Zbylczyce Dworskie
392 C Zielęcin
393 C Łask
394 C Łaszew
395 C Łaznów
396 C Łowicz
397 C Łęki Kościelne
398 C Śladków Górny
399 C Żychlin
400 D Babin
401 D Bagieniec
402 D Bartoszów
403 D Batowice
404 D Biała
405 D Białogórze 2
406 D Bielawa
407 D Bieniowice
408 D Biernatki
409 D Bierzyn
410 D Bobrowice Skała Zamczysko
411 D Bogunów
412 D Boguszów-Gorce Chełmiec
413 D Bolczów
414 D Bolesławiec 10
415 D Boleścin
416 D Borowa Oleśnicka
417 D Bożanów
418 D Brennik
419 D Brodowa Góra 1
420 D Brodowa Góra 2
421 D Bronów 1
422 D Bronów 2
423 D Bronówek
424 D Brunów
425 D Brzeście [Żórawina]
426 D Buczyna
427 D Buczynka
428 D Bukowiec
429 D Buków
430 D Bystre 2
431 D Bystrzyca Dolna
432 D Bystrzyca Górna
433 D Byszków
434 D Bądzów
435 D Błażkowa
436 D Chełmiec Góra Zamkowa
437 D Chełstów
438 D Chociemyśl
439 D Chojnów
440 D Chróstnik I
441 D Chróstnik II
442 D Chróścina Zamkowa Góra
443 D Chwaliszów
444 D Chwałów
445 D Ciepłowody
446 D Cieszów
447 D Czadrów
448 D Czarne 1
449 D Czarne 2
450 D Czarny Bór
451 D Czeladź Wielka
452 D Czerna
453 D Czerniec 3
454 D Czerniec 4
455 D Czernikowice
456 D Czerwieńczyce Kierzna
457 D Czerwionka
458 D Czerńczyce [Kąty Wrocławskie]
459 D Czerńczyce [Ziębice]
460 D Damianowo
461 D Dobrocin
462 D Dobrocinek Piekło
463 D Dobrocinek Zamkowa Góra
464 D Dobromyśl
465 D Dobrzejowice 28
466 D Dolnik
467 D Domanice
468 D Domaszczyn
469 D Domaszków
470 D Domasław Bledzów
471 D Domasławice
472 D Drogoszowice
473 D Dunino
474 D Dynowice
475 D Dziadów Most
476 D Dzierzkowa
477 D Dziesław
478 D Dziesławice 2
479 D Dziewin
480 D Dziećmorowice
481 D Dzikowa
482 D Dzików
483 D Dąbrowica [Długołeka]
484 D Dąbrowica [Mysłakowice]
485 D Dębowy Dwór
486 D Głogów 2
487 D Garwół
488 D Gierałtowiec
489 D Gilów Krowiak
490 D Gniewoszów
491 D Goduszyn
492 D Godziszowa
493 D Godzięcin
494 D Gogołów
495 D Golejów
496 D Goliszów
497 D Gostkowice
498 D Goszcz
499 D Goworów
500 D Gozdnica
Strona 1 z 10