Grody w Polsce

program dyplomowy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Lista Grodów nieopisanych do weryfikacji

Nazwa grodu (fragment):
Wybierz: 

 

 Lp.   Woj.   Obiekt
1 B Babimost
2 B Biecz
3 B Bieszków
4 B Bieżyce
5 B Bobrownice
6 B Bobrowniki Odrzańskie
7 B Bobrówko
8 B Bodzów - Obserwatorium
9 B Bogdaniec
10 B Borek
11 B Borki-Bobrowniki
12 B Borowy Młyn
13 B Broniszów
14 B Bytom Odrzański Stare Miasto
15 B Chełmek
16 B Chlebice
17 B Chomętowo II
18 B Chotków
19 B Chrobrów
20 B Chwaliszowice
21 B Cielmów
22 B Czciradz
23 B Czechów
24 B Czyste
25 B Darnawa
26 B Datyń 2
27 B Drożków
28 B Drzewce
29 B Drągowina
30 B Dziubielewo
31 B Dąbroszyn
32 B Dąbrówka Mała
33 B Dębowa Łęka
34 B Dębówko
35 B Długie [Strzelce]
36 B Długoszynek
37 B Gardzko
38 B Glinik
39 B Goruńsko
40 B Gorzupia
41 B Gorzów Wielkopolski 1
42 B Gorzów Wielkopolski 2
43 B Gorzów Wielkopolski 3
44 B Gorzów Wielkopolski 4
45 B Gorzów Wielkopolski 5
46 B Gołaszyn
47 B Grodziszcze [Brody]
48 B Grotów
49 B Gryżyce
50 B Gubin 1
51 B Gubin 2
52 B Gubin 3
53 B Górka
54 B Górki Małe
55 B Górzykowo
56 B Górzyska
57 B Gądków Wielki
58 B Głusko
59 B Głęboczek [Stare Kurowo]
60 B Iłowa
61 B Iłowa-Dolany
62 B Jabłonka Tartak
63 B Jasień
64 B Jesionka
65 B Kadłubia
66 B Kalsko
67 B Kamienica nad Nysą Łużycką
68 B Klesno 1
69 B Klesno 2
70 B Klesno 3
71 B Klucz
72 B Koryta
73 B Kosarzyn
74 B Kostrzyn nad Odrą
75 B Kowalice
76 B Kożuchów
77 B Kuligowo
78 B Kupienino-Wityń
79 B Kępa Zagajna
80 B Kęszyca
81 B Lemierzyce
82 B Letnica 1 (stan.13)
83 B Letnica 2 (stan.12)
84 B Lgiń
85 B Linie [Wojnowo]
86 B Lipinki
87 B Lipsk Żarski
88 B Lipy [Kłodawa]
89 B Lubiatów Czaple
90 B Lubiatówek
91 B Lubięcin
92 B Lubniewice
93 B Lubniewice 2
94 B Lubno
95 B Luboszyce
96 B Lubsko
97 B Lutol Mokry
98 B Mieszkowo
99 B Milsko
100 B Międzymoście
101 B Międzyrzecz
102 B Miłaków 1
103 B Miłaków 2
104 B Murzynowo
105 B Muszkowo
106 B Mystki
107 B Niemcza
108 B Niemcza-Zdrojów
109 B Nietkowice
110 B Nietków
111 B Nowiniec
112 B Nowogród Bobrzański
113 B Nowogród Bobrzański 2
114 B Nowy Dworek 1
115 B Nowy Dworek 2
116 B Nowy Lubusz
117 B Nowy Świat
118 B Olbrachcice
119 B Olbrachtów 1
120 B Olbrachtów 2
121 B Olbrachtów 3
122 B Osiedle Poznańskie
123 B Osowa Sień
124 B Otyń
125 B Owczary 2 [Lubuskie]
126 B Pałck
127 B Pielice
128 B Pierzwin
129 B Pleśno (Gubin st.9)
130 B Podgórze
131 B Podlegórz
132 B Podmokłe Małe
133 B Podośno
134 B Popowo
135 B Porzecze
136 B Połęcko
137 B Pożarów
138 B Przecław
139 B Przewóz
140 B Prześlice
141 B Przyborów
142 B Przybyszów
143 B Pątczyce
144 B Płoty [Czerwieńsk]
145 B Radocin
146 B Radomicko
147 B Radowice 1
148 B Radowice 2
149 B Radzików
150 B Radzyń
151 B Retno
152 B Rokitno
153 B Rozłogi
154 B Rudawica
155 B Rybojady
156 B Rzepin
157 B Rąpice - Obserwatorium
158 B Santoczno
159 B Santok 2
160 B Siedlisko
161 B Siedlnica
162 B Sieniawa
163 B Siercz
164 B Sitnica
165 B Skrzynica
166 B Sokola Dąbrowa
167 B Stara Kopernia 1
168 B Stara Kopernia 2
169 B Stara Wieś
170 B Stare Osieczno
171 B Stare Strącze
172 B Stargard Gubiński
173 B Stary Raduszec 1
174 B Stary Raduszec 2
175 B Stary Żagań
176 B Stołuń 1
177 B Stołuń 2
178 B Strzelce Klasztorne
179 B Suchodół
180 B Sulechów
181 B Sulechów-Mozów
182 B Sulęcin
183 B Surowa
184 B Szczaniec
185 B Szprotawa Gród Chrobry 2
186 B Szprotawa III
187 B Szprotawa Iławka 1
188 B Szydłów [Cybinka]
189 B Sądów
190 B Sękowice
191 B Sława
192 B Słońsk
193 B Słubice
194 B Tarnawa Krośnieńska
195 B Tarnów Bycki
196 B Templewo
197 B Torzym
198 B Trzebiechów
199 B Trzebiel
200 B Trzebiszewo
201 B Tylice
202 B Tymski Młyn
203 B Walewice Malcz
204 B Wałowice Góra Zamkowa
205 B Wichów
206 B Wielowieś
207 B Wieprzyce
208 B Witków
209 B Wityń 1
210 B Wityń 2
211 B Wolimirzyce
212 B Wróblów
213 B Wschowa
214 B Wystok
215 B Wystok Dębowa Góra
216 B Włostów Grodziko 2
217 B Włostów 1
218 B Zagórze
219 B Zasieki
220 B Zawisze
221 B Zemsko
222 B Zielona Góra
223 B Zielona Góra-Jędrzychów
224 B Łagoda
225 B Łagówek
226 B Łośno
227 B Łupice
228 B Łupowo 1
229 B Łupowo 2
230 B Łęgowo
231 B Śródlesie
232 B Świbna
233 B Świniary
234 B Święty Wojciech
235 B Żaganiec
236 B Żagań 2
237 B Żagań I
238 B Żary Zara
239 B Żelisław
240 B Żenichów
241 B Żubrów
242 B Żytowań
243 C Albertów
244 C Augustynów
245 C Barkowice Mokre
246 C Bełdów
247 C Białaczów
248 C Bolimów
249 C Borzykowa
250 C Brodnia Dolna
251 C Brodnia
252 C Brończyn
253 C Buczek
254 C Bugaj [Brąszewice]
255 C Bugaj [Burzenin]
256 C Bębnów
257 C Błaś
258 C Błogie Szlacheckie
259 C Charłupia Mala
260 C Chorzenice
261 C Chróścin
262 C Ciebłocice
263 C Dmosin-Grodzisk
264 C Dobryszyce
265 C Doleck
266 C Dominikowice
267 C Dzierzgówek
268 C Filipole
269 C Gieczno
270 C Gorzkowice
271 C Grodzisko [Rzgów]
272 C Grodzisko [Uniejów][Łódz]
273 C Grodzisko [Świnice Warckie]
274 C Gusin
275 C Gutkowice
276 C Gzików Gródek
277 C Gzików Zamczysko
278 C Głowno
279 C Holendry
280 C Inowłódz
281 C Jedlno Pierwsze
282 C Jeziorsko
283 C Jeżów
284 C Kalinowa
285 C Kaszew
286 C Kierz
287 C Kiełczygłów
288 C Kliczków Mały Brzaskała
289 C Kliczków Mały Kopiec
290 C Kochlew
291 C Kociołki
292 C Kościerzyn 1
293 C Kościerzyn 2
294 C Kościerzyn 3
295 C Kościerzyn 4
296 C Kraszew
297 C Krzeczów 1
298 C Krzeczów 2
299 C Krzeczów 3
300 C Krzemienica
301 C Krześlów
302 C Kłocko
303 C Leniszki
304 C Lisowice
305 C Lutomiersk
306 C Lututów Młynek
307 C Malanów
308 C Marchaty
309 C Małachowice
310 C Mieleszynek
311 C Mikorzyce
312 C Mizgała
313 C Mniszki
314 C Mniszków
315 C Mokrsko
316 C Nagawki
317 C Nakielnica
318 C Niechmirów
319 C Niewierszyn
320 C Niewiesz
321 C Nowy Gaj
322 C Olsza
323 C Opoczno
324 C Osiek [Galewice]
325 C Parski
326 C Paskrzyn
327 C Petrykozy [Białaczów]
328 C Pełczyska Kopiec
329 C Pieczew 1
330 C Pieczew 2
331 C Podchojny
332 C Podgórzyce
333 C Popień
334 C Prażki
335 C Proboszczewice
336 C Przedbórz 1
337 C Przedbórz 2
338 C Psary [Bielawy]
339 C Puczniew
340 C Raczyn
341 C Radomsko
342 C Rogów-Wieś
343 C Roszkowa Wola
344 C Rychłowice
345 C Rydzyny Góra Prawda
346 C Samice
347 C Sempółki
348 C Siemiechów
349 C Skierniewice 1
350 C Smardzew
351 C Socha
352 C Sromutka
353 C Stare Skoszewy 2
354 C Stary Besk
355 C Stary Imielnik
356 C Stawiszynek
357 C Stolec [Złoczew]
358 C Strobin
359 C Strońsko
360 C Stryków
361 C Suchcice
362 C Sudoły
363 C Szadek-Szadkowice
364 C Szarbsko Biała Góra
365 C Szczawin
366 C Szczawno
367 C Taraska
368 C Teklin
369 C Tokary
370 C Toporów
371 C Tubądzin
372 C Tądów Górny
373 C Walichnowy
374 C Widawa Kopiec
375 C Wielgomłyny
376 C Wieluń
377 C Wiewiec
378 C Winek
379 C Witoldów
380 C Witonia
381 C Witów [Sieradz] 2
382 C Wolbórz
383 C Wroniawy
384 C Wrząca
385 C Wąglany
386 C Zamłynie
387 C Załącze Wielkie
388 C Załęcze Wielkie Sapy
389 C Zbylczyce Dworskie
390 C Zielęcin
391 C Łask
392 C Łaszew
393 C Łaznów
394 C Łowicz
395 C Łęki Kościelne
396 C Śladków Górny
397 C Żychlin
398 D Babin
399 D Bagieniec
400 D Bartoszów
401 D Batowice
402 D Biała
403 D Bielawa
404 D Bieniowice
405 D Biernatki
406 D Bierzyn
407 D Bobrowice Skała Zamczysko
408 D Bogunów
409 D Boguszów-Gorce Chełmiec
410 D Bolczów
411 D Boleścin
412 D Borowa Oleśnicka
413 D Bożanów
414 D Brennik
415 D Brodowa Góra 1
416 D Brodowa Góra 2
417 D Bronów 1
418 D Bronów 2
419 D Bronówek
420 D Brunów
421 D Brzeście [Żórawina]
422 D Buczyna
423 D Buczynka
424 D Bukowiec
425 D Buków
426 D Bystrzyca Dolna
427 D Bystrzyca Górna
428 D Byszków
429 D Bądzów
430 D Błażkowa
431 D Chełmiec Góra Zamkowa
432 D Chełstów
433 D Chociemyśl
434 D Chojnów
435 D Chróstnik I
436 D Chróstnik II
437 D Chróścina Zamkowa Góra
438 D Chwaliszów
439 D Chwałów
440 D Ciepłowody
441 D Cieszów
442 D Czadrów
443 D Czarne 1
444 D Czarne 2
445 D Czarny Bór
446 D Czeladź Wielka
447 D Czerna
448 D Czerniec 3
449 D Czerniec 4
450 D Czernikowice
451 D Czerwieńczyce Kierzna
452 D Czerwionka
453 D Czerńczyce [Kąty Wrocławskie]
454 D Czerńczyce [Ziębice]
455 D Damianowo
456 D Dobrocin
457 D Dobrocinek Piekło
458 D Dobrocinek Zamkowa Góra
459 D Dobromyśl
460 D Dobrzejowice 28
461 D Dolnik
462 D Domanice
463 D Domaszczyn
464 D Domaszków
465 D Domasław Bledzów
466 D Domasławice
467 D Drogoszowice
468 D Dunino
469 D Dynowice
470 D Dziadów Most
471 D Dzierzkowa
472 D Dziesław
473 D Dziesławice 2
474 D Dziewin
475 D Dziećmorowice
476 D Dzikowa
477 D Dzików
478 D Dąbrowica [Długołeka]
479 D Dąbrowica [Mysłakowice]
480 D Dębowy Dwór
481 D Głogów 2
482 D Garwół
483 D Gierałtowiec
484 D Gilów Krowiak
485 D Gniewoszów
486 D Goduszyn
487 D Godziszowa
488 D Godzięcin
489 D Gogołów
490 D Golejów
491 D Goliszów
492 D Gostkowice
493 D Goszcz
494 D Goworów
495 D Gozdnica
496 D Gozdno
497 D Gołaszyce
498 D Gościszów
499 D Grabary-Strupice
500 D Grabowno Wielkie 2
Strona 1 z 9