Grody w Polsce

program dyplomowy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Lista Grodów nieopisanych do weryfikacji

Nazwa grodu (fragment):
Wybierz: 

 

 Lp.   Woj.   Obiekt
1501 J Kalbornia 1
1502 J Kalbornia 2
1503 J Kalskie Nowiny
1504 J Kamieńskie
1505 J Kamionek Wielki
1506 J Kamionka [Gołdap]
1507 J Karnity
1508 J Karolewo
1509 J Karpowo
1510 J Karszewo
1511 J Karwica 1
1512 J Karwica 2
1513 J Karwica 3
1514 J Karwica 4
1515 J Karłowo
1516 J Kałtki
1517 J Kielary
1518 J Kiemiany
1519 J Kiersztanowo
1520 J Kierwik
1521 J Kierwiny
1522 J Kiełkuty
1523 J Kisity
1524 J Klejnówko
1525 J Klekotki
1526 J Klikucie
1527 J Klimki
1528 J Klusy
1529 J Knopin Stary Dwór
1530 J Kobiela
1531 J Kochanówka
1532 J Koczek
1533 J Komorówgród
1534 J Koniewo
1535 J Koniuszyn
1536 J Kopina
1537 J Kozia Góra
1538 J Kożuchy Wielkie
1539 J Kramarka
1540 J Kraski
1541 J Krokowo Święta Góra
1542 J Kronin
1543 J Krosno
1544 J Krupoliny
1545 J Krzeczewo
1546 J Krzywe
1547 J Krzywe 1
1548 J Krzywe 2
1549 J Krzywe 3
1550 J Kudyny 1
1551 J Kudyny 2
1552 J Kuligi
1553 J Kupin [Pasłęk]
1554 J Kupin [Zalewo]
1555 J Kurzętnik
1556 J Kwiecewo
1557 J Kwietniewo 1 Zamkowa Góra
1558 J Kwietnik
1559 J Kwik
1560 J Lasy Taborskie Prośno
1561 J Lega
1562 J Lembruk 1
1563 J Lembruk 2
1564 J Lesiska
1565 J Leżnice
1566 J Lidzbark
1567 J Lidzbark Warmiński 1 Lecbarg
1568 J Lidzbark Warmiński 2
1569 J Lidzbark Warmiński 3 Alte Schanze
1570 J Lidzbark Warmiński 4
1571 J Liksajny
1572 J Likusy [Nidzica]
1573 J Likusy [Olsztyn]
1574 J Limża
1575 J Lipowiec 2
1576 J Lipowo Gęsia Góra [Kruklanki]
1577 J Lipowo Kurkowskie
1578 J Lisewo [Kalinowo]
1579 J Liski
1580 J Lubawa 2
1581 J Majdany Małe
1582 J Malinówka
1583 J Marcinowo-Wronki Wielkie
1584 J Markajmy-Knipy
1585 J Marszewo
1586 J Marwica
1587 J Mazuchówka
1588 J Małszewo Zamkowo Góra
1589 J Mechacz
1590 J Medyny
1591 J Mieduniszki Małe
1592 J Mierzyn-Sumin
1593 J Minty
1594 J Mioduńskie
1595 J Miłuki
1596 J Mole
1597 J Molwity
1598 J Morzewko
1599 J Morąg
1600 J Mrągowo
1601 J Mszanowo
1602 J Napiwoda
1603 J Nerwik
1604 J Nidzica
1605 J Notyst Mały
1606 J Nowa Wieś Ełcka
1607 J Nowa Wieś Iławiecka
1608 J Nowa Wieś Ostródzka
1609 J Nowe Bagienice II
1610 J Nowe Grodziczno
1611 J Nowe Guty
1612 J Nowe Kiełbonki
1613 J Nowe Miasto Lubawskie Kornatki
1614 J Nowe Powodowo
1615 J Nowe Sadłuki
1616 J Nowinka
1617 J Nowiny
1618 J Nowy Dwór [Lidzbark]
1619 J Nowy Zieluń
1620 J Odoje Lisia Góra
1621 J Odryty
1622 J Okartowo-Zamek
1623 J Okrągłe
1624 J Oldaska
1625 J Olecko
1626 J Olszewo [Lidzbark]
1627 J Olszewo [Mikołajki]
1628 J Olsztyn 2 Track
1629 J Olsztyn 3 Zamkowe Wzgórza
1630 J Olsztyn 4
1631 J Olsztyn Stary Szaniec
1632 J Olsztynek-Jegławek
1633 J Oracze 1
1634 J Oracze 2
1635 J Orla Jucha
1636 J Orneta
1637 J Orzechowo 1
1638 J Orzechowo 2
1639 J Orzysz 1
1640 J Orzysz 2
1641 J Orłowo [Nidzica]
1642 J Osa
1643 J Osetnik Grodzsiko
1644 J Osieki
1645 J Osiekowo
1646 J Ostre Bardo
1647 J Ostrowite [Biskupiec]
1648 J Ostrowite Płociczno
1649 J Ostry Kamień
1650 J Ostrykół
1651 J Ostrów Osada Nowodna
1652 J Otole
1653 J Pajtuny [Pieniężno
1654 J Pajtuny [Purda]
1655 J Panistruga
1656 J Parleza Mała
1657 J Partęczyny 1
1658 J Partęczyny 2
1659 J Partęczyny 3
1660 J Partęczyny-Zamek
1661 J Pasławki
1662 J Pasłęk
1663 J Pawełki [Miłakowo]
1664 J Pełty
1665 J Pianki
1666 J Piaski [Ełk]
1667 J Piekło
1668 J Pieniężno
1669 J Pieny
1670 J Pierławki
1671 J Pilchy
1672 J Pilona
1673 J Pilwa
1674 J Piotraszewo
1675 J Piskorzewo
1676 J Pistki
1677 J Pisz
1678 J Pityny 1
1679 J Pityny 2
1680 J Piwnice Wielkie
1681 J Plebania Wólka
1682 J Pleśno
1683 J Pluski 1
1684 J Pluski 2
1685 J Pluski 3
1686 J Pobłędzie-Orliniec
1687 J Podgórze
1688 J Poganowo 2
1689 J Poganowo 3
1690 J Poganowo 4
1691 J Pogrodzie 1
1692 J Pogrodzie 2
1693 J Pojezierce
1694 J Polajny
1695 J Poręby
1696 J Powodowo
1697 J Połom 1
1698 J Połom 2
1699 J Prątnica
1700 J Purda
1701 J Pustki
1702 J Półwieś
1703 J Pęklewo
1704 J Raciszewo
1705 J Raj
1706 J Ramberg
1707 J Ramoty
1708 J Rapa
1709 J Reszel
1710 J Rodzone
1711 J Rogale 2
1712 J Rogalik
1713 J Romoty
1714 J Rotajny
1715 J Rożyńsk
1716 J Rucewo
1717 J Rudziska Pasymskie
1718 J Rybaki [Małtydy]
1719 J Rybno [Rybno]
1720 J Rychliki
1721 J Rydwągi 2
1722 J Rydzówka
1723 J Ryn
1724 J Ryn Wzgórze Zamkowe
1725 J Ryn Kopiec-Grodzisko 2
1726 J Ryn Reszelski
1727 J Rzeck
1728 J Rzeck Gródek
1729 J Rękusy
1730 J Salpik
1731 J Samborowo 1
1732 J Samborowo 2
1733 J Sasiny
1734 J Sałkowice 1
1735 J Sałkowice 2
1736 J Siecieszyn Lisowa Góra
1737 J Silginy 1
1738 J Silginy 2
1739 J Skarlin [Osada Nawodna]
1740 J Skole
1741 J Skolity
1742 J Skomack Wielki Góra
1743 J Skomętno 1
1744 J Skomętno 2
1745 J Skomętno 3
1746 J Skomętno 4
1747 J Skop
1748 J Skowrony
1749 J Spychowo
1750 J Spędy
1751 J Srokowo-Księży Dwór
1752 J Srokowski Dwór
1753 J Stara Piska
1754 J Stare Sadłuki 1
1755 J Stare Sadłuki 2
1756 J Stary Cieszyn
1757 J Stary Folwark 2
1758 J Stary Folwark 1
1759 J Starzykowo Małe
1760 J Stawiguda
1761 J Stawki
1762 J Stańczyki
1763 J Stembój
1764 J Stolno
1765 J Straduny
1766 J Strużyna 2
1767 J Strużyna 3
1768 J Stryjewo
1769 J Strzelce
1770 J Stygajny
1771 J Szarejki I [Ełk]
1772 J Szarejki II [Ełk]
1773 J Szarki
1774 J Szałkowo
1775 J Szczuplinki Grodziko Zamkowy Ostrów
1776 J Szczupliny
1777 J Szczytno
1778 J Szeroki Ostrów
1779 J Szestno Ptasia Wyspa
1780 J Szestno Zamkowa Góra
1781 J Szklarnia
1782 J Szkotowo
1783 J Szwarcenowo
1784 J Szwałk 1
1785 J Szymonka
1786 J Szypry
1787 J Sąpy
1788 J Sątopy-Samulewo 2
1789 J Sątopy-Samulewo1
1790 J Sędańsk
1791 J Talusy Pilochownia
1792 J Tamkowo
1793 J Tchórzanka
1794 J Tomaszkowo Gełza
1795 J Trupel
1796 J Truszczyny
1797 J Trzcin 2
1798 J Tuchlin
1799 J Tulno
1800 J Tumiany
1801 J Turowo [Kozłowo]
1802 J Tyrkło
1803 J Tątławki
1804 J Tłokowo
1805 J Tłokowo Kopiec
1806 J Urowo 2
1807 J Urwitał
1808 J Waplewo
1809 J Wapnik
1810 J Wałdowo
1811 J Wejdyki-Sądry
1812 J Weklice 6
1813 J Wery
1814 J Wesołowo
1815 J Wielbark
1816 J Wielka Tymawa
1817 J Wielka Wólka
1818 J Wielki Las
1819 J Wierzbianki
1820 J Wierzby Zamkowa Góra
1821 J Wilknity
1822 J Witoszewo
1823 J Wityny
1824 J Wojciechy
1825 J Wojdyty
1826 J Wojnity 1
1827 J Wojnity 2
1828 J Wola
1829 J Woliski Duże 1
1830 J Woliski Duże 2
1831 J Wonna
1832 J Wopy
1833 J Wopławki 1
1834 J Wopławki 2 Koscielna Góra
1835 J Wormie Góra Zamkowa
1836 J Woryty
1837 J Wronka
1838 J Wrony 2
1839 J Wysoka [Rychliki]
1840 J Wysoki Grąd
1841 J Wysoki Ostrów
1842 J Wyszembork II
1843 J Wójtowa Góra
1844 J Wólka Orłowska
1845 J Wądzyń 1
1846 J Wądzyń 2
1847 J Węzina
1848 J Włóczyska
1849 J Zabrost Wielki
1850 J Zajączkowo 2
1851 J Zajączkowo Lubawskie
1852 J Zalewo
1853 J Zaręby
1854 J Zatyki
1855 J Zawady Ełckie 1
1856 J Zawady Ełckie 2
1857 J Zawiszyn
1858 J Załuski
1859 J Zdory
1860 J Zdunki
1861 J Zduny
1862 J Zielenica
1863 J Zielony Ostrów
1864 J Ziemaki
1865 J Ziemiany
1866 J Zimnochy
1867 J Zwierzewo
1868 J Zyndaki 1
1869 J Zyndaki 2
1870 J Zyzdrojowy Piecek
1871 J Złotna 1
1872 J Złotna 2
1873 J Łaniewo 1
1874 J Łaniewo 2
1875 J Łanioch
1876 J Ławki
1877 J Łazdoje Niedźwiedzi Kąt
1878 J Łobody
1879 J Łodygowo 4
1880 J Łoźnik
1881 J Łuknajno 1
1882 J Łuknajno 2
1883 J Łyński Młyn
1884 J Łąkorek [Osada Nawodna Łąkorz]
1885 J Łążyn
1886 J Łęcze 3 Zamkowa Góra
1887 J Łęgajny
1888 J Łęgno
1889 J Łękuk
1890 J Śniardewno
1891 J Świdry-Łodygowo
1892 J Świętochowo
1893 J Żelazno
1894 J Żytkiejmy
1895 K Babice 1
1896 K Babice 2
1897 K Baligród
1898 K Baranów Sandomierski
1899 K Bereżnica Wyżna
1900 K Bezmiechowa Dolna
1901 K Bieździedza
1902 K Blizne
1903 K Botusz
1904 K Braciejowa 3
1905 K Brzostek
1906 K Brzuska
1907 K Brzyska Liwocz
1908 K Burdze 1
1909 K Burdze 2
1910 K Bóbrka
1911 K Bączałka
1912 K Błażkowa
1913 K Cerkwisko
1914 K Chmielnik
1915 K Chodakówka 2
1916 K Cieszanó
1917 K Dęborzyn
1918 K Dębowiec
1919 K Domaradz
1920 K Drabinianka
1921 K Goleniów
1922 K Gorliczyna
1923 K Guminy
1924 K Górna Wieś
1925 K Głobikówka
1926 K Hadle Szklarskie
1927 K Hermanowice
1928 K Horodek
1929 K Hołuczków
1930 K Hyżne Budy
1931 K Hłomcza
1932 K Iwonicz
1933 K Jarocin Głodzisko
1934 K Jasło
1935 K Jastkowice
1936 K Jaszczurowa
1937 K Jaśliska
1938 K Jaśliska-Daliowa
1939 K Kawęczyn
1940 K Kopciówka
1941 K Kopysno Kopiec Horbysko
1942 K Kowalowy
1943 K Kołaczyce
1944 K Krajowice 1
1945 K Krasiczyn
1946 K Krosno
1947 K Krzywcza
1948 K Krzątka
1949 K Kunowa
1950 K Kuryłówka
1951 K Kędzów Gródek
1952 K Lachawa
1953 K Latoszyn
1954 K Latoszyn 1
1955 K Latoszyn 2
1956 K Leżajsk
1957 K Lubaczów
1958 K Lubenia Żbery
1959 K Lubla
1960 K Malinówka
1961 K Mrzygłód Diabla Góra
1962 K Mszana 1
1963 K Mszana 2
1964 K Mymoń 2
1965 K Niebieszczany
1966 K Nisko
1967 K Nowa Wieś Czudecka
1968 K Nowe Sady 1
1969 K Nowe Sady 2
1970 K Nowe Sady 4
1971 K Nowy Żmigród
1972 K Odrzykoń
1973 K Osławica
1974 K Paniszczów
1975 K Piątkowa
1976 K Podgrodzie
1977 K Podłazie
1978 K Prusiek
1979 K Przedmieście Czudeckie
1980 K Przemyśl Gródek
1981 K Przemyśl Kopiec Tatarski
1982 K Przemyśl Wzgórze Trzech Krzyży
1983 K Przeryty Bór
1984 K Przylasek
1985 K Radomyśl
1986 K Radymno
1987 K Rajskie 2
1988 K Rogi
1989 K Rgi
1990 K Rudawka Birczańska
1991 K Rymanów
1992 K Rzeszów
1993 K Sadkowa Góra
1994 K Sanok Celtyckie Podgrodzie
1995 K Sanok Stróżnia
1996 K Sanok Wzgórze Zamkowe
1997 K Sarnów
1998 K Siedliska [Nzdrzec]
1999 K Sokole
2000 K Sonina
Strona 4 z 9