Grody w Polsce

program dyplomowy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Lista Grodów nieopisanych do weryfikacji

Nazwa grodu (fragment):
Wybierz: 

 

 Lp.   Woj.   Obiekt
1001 F Gilwa
1002 F Gliniewo
1003 F Gniew
1004 F Gniew Dybowo
1005 F Gniewowo
1006 F Godziszewo
1007 F Gogolewko
1008 F Gonty
1009 F Gorzyno
1010 F Gorzędziej
1011 F Goręczyno
1012 F Gostomie Kukówka
1013 F Gostomie Zamkowisko
1014 F Gowidlinko
1015 F Gowidlino
1016 F Gowino
1017 F Gołczewo
1018 F Gołubie-Pierszczewo
1019 F Gołębsko
1020 F Grabiny 1
1021 F Grabiny 2
1022 F Grabowo Bobowskie
1023 F Grabówko [Borzytuchom]
1024 F Grabówko [Nowa Karczma]
1025 F Grodzisko [Czarne]
1026 F Gwieździn
1027 F Głobino
1028 F Głodówko
1029 F Jagatowo
1030 F Jamno I
1031 F Jamno II
1032 F Jamno III
1033 F Janiewice
1034 F Jarcewo
1035 F Jaromierz [Gardeja]
1036 F Jaroszewy
1037 F Jasień 1
1038 F Jasień 2
1039 F Jawory 1
1040 F Jawory 2
1041 F Jałowiec
1042 F Jeleńcz
1043 F Jeziorno [Dzierzgoń]
1044 F Jordanki
1045 F Junkrowy
1046 F Kaliska Kościerskie
1047 F Kalwa
1048 F Kalwaria
1049 F Kamienica Królewska
1050 F Kamienica Szlachecka
1051 F Kamionka [Kamień Krajeński]
1052 F Kamionka [Koczała]
1053 F Kamnica 1
1054 F Kamnica 2
1055 F Kamnica 3
1056 F Karpno
1057 F Kartuzy Zamkowa Góra
1058 F Kaszuba
1059 F Kawcze
1060 F Kazimierz [Kosakowo]
1061 F Kczewo-Wrząca
1062 F Kiedrowice
1063 F Kiełpino
1064 F Klaniny
1065 F Klasztorek 2
1066 F Klasztorek 3
1067 F Klecewo
1068 F Kobierzyn
1069 F Kolano
1070 F Komnino-Osada
1071 F Koniecwałd
1072 F Korne
1073 F Kotęże
1074 F Kozia Góra
1075 F Kończewo
1076 F Kościerska Huta
1077 F Kościerzyna 1
1078 F Kościerzyna 2 Wzgórze Grodowe
1079 F Krokowa
1080 F Krugliniec
1081 F Krzywda
1082 F Krąg
1083 F Krępa Kaszubska
1084 F Krępsk 1
1085 F Krępsk 2
1086 F Kwidzyn 1
1087 F Kwidzyn 2
1088 F Kłodawa
1089 F Kłodno
1090 F Lampa
1091 F Lemany
1092 F Leśna Jania-Osada
1093 F Leśno
1094 F Lichnowy
1095 F Lignowy Szlacheckie
1096 F Liniewo
1097 F Lipnica [Bytów]
1098 F Lipnica Trzebielsk
1099 F Lipusz
1100 F Lotyń
1101 F Lubiszewo Tczewskie
1102 F Lubochowo
1103 F Luzino
1104 F Majewo
1105 F Malbork Wielbark
1106 F Markocin
1107 F Mała Karczma
1108 F Mała Słońca
1109 F Mały Baldram Piekarniak
1110 F Mały Garc
1111 F Miastko
1112 F Miechucińskie Chrósty
1113 F Mikorowo
1114 F Miszewo
1115 F Miłobądz
1116 F Moczydło [Trzebielino]
1117 F Modrzejewo
1118 F Modła Grodzka Góra
1119 F Mortąg
1120 F Murowaniec
1121 F Mutkowo
1122 F Myślice
1123 F Myśligoszcz
1124 F Młynek
1125 F Niedamowo
1126 F Nowa Wieś Lęborska
1127 F Nowa Wieś Sztumska
1128 F Nowe Czaple
1129 F Nowe Garbuzy
1130 F Nowe Polaszki
1131 F Nowina
1132 F Nowy Barkoczyn
1133 F Nowy Targ
1134 F Nożyno
1135 F Obkas
1136 F Obkas-Młyn
1137 F Obłęże
1138 F Olszewiec
1139 F Olszówka
1140 F Opalino
1141 F Orle [Liniewo]
1142 F Orle [Orle]
1143 F Osieczki
1144 F Osieczna
1145 F Osiek [Osiek]
1146 F Oskowo
1147 F Osowo
1148 F Osowo Lęborskie
1149 F Ostrowite
1150 F Ostrzyce
1151 F Otomin
1152 F Owidz
1153 F Owsne Ostrowy
1154 F Parchowo 1
1155 F Parchowo 2
1156 F Parchowski Bór
1157 F Pawłówko
1158 F Pelpin 1
1159 F Pelpin 2
1160 F Pełk
1161 F Pieleszewo-Gniewowo
1162 F Pieniężnica
1163 F Pierszczewo
1164 F Pietrzykówko
1165 F Pinczyn
1166 F Piotrowo
1167 F Podkomorzyce
1168 F Podole
1169 F Podole Małe
1170 F Podole Wielkie
1171 F Podzamcze 1
1172 F Podzamcze 2
1173 F Podzamcze [Kwidzyn]
1174 F Pogódki
1175 F Poliksy
1176 F Polnica
1177 F Potęgowo
1178 F Prabuty I
1179 F Prabuty II
1180 F Pronie 1 Wałowa Góra
1181 F Pronie 2
1182 F Pruszcz Gdański
1183 F Przebędowo Słupskie
1184 F Przechlewo
1185 F Przemysław
1186 F Przezmark
1187 F Przytarnia
1188 F Przywidz
1189 F Przęsin
1190 F Prądzonka
1191 F Pszczółki
1192 F Puc
1193 F Puck
1194 F Pękalin
1195 F Pępowo
1196 F Płocice
1197 F Płocko
1198 F Radosław
1199 F Radziejewo 1
1200 F Radziejewo 2
1201 F Rajkowy
1202 F Reda
1203 F Reda-Ciechocino
1204 F Rokity
1205 F Roszczyce
1206 F Rotmanka Kemnade
1207 F Rowy [gm. Ustka]
1208 F Rozajny Małe
1209 F Rudniki [Lipnica]
1210 F Rumsko
1211 F Runowo 1
1212 F Runowo 2
1213 F Runowo Sławieńskie Annaburg
1214 F Rybaki [Somonino]
1215 F Równo
1216 F Różyny Stary Szaniec
1217 F Różyny Szaniec
1218 F Rębienica
1219 F Sadlinki
1220 F Salino I
1221 F Sierakowska Huta
1222 F Siodłonie 1
1223 F Siwiałka
1224 F Skarszewy
1225 F Skotawsko
1226 F Skowarnki
1227 F Skowronki
1228 F Skrzydłowo
1229 F Skórcz I
1230 F Skórcz II
1231 F Skórcz III
1232 F Skórowo
1233 F Skórzewo-Sieroczyn
1234 F Smażyno
1235 F Smołdzino
1236 F Smołdzino Rowokół
1237 F Smołdziński Las
1238 F Sobieńczyce-Żarnowiec
1239 F Sobowidz
1240 F Sopot 1
1241 F Sopot 2
1242 F Sopot Wzgórze Zamkowe
1243 F Sopot Zamkowa Góra
1244 F Stanowo
1245 F Stara Krzeszna
1246 F Stare Miasto Zirguns
1247 F Stare Prusy 1
1248 F Stare Prusy 2
1249 F Starogard Gdański
1250 F Stary Bukowiec
1251 F Stary Dzierzgoń 1
1252 F Stary Dzierzgoń 2
1253 F Stary Targ
1254 F Starzyński Dwór
1255 F Stocki Młyn 1 Kulice
1256 F Stocki Młyn 2 Janiszewo
1257 F Straszyn
1258 F Struga
1259 F Strzebielino
1260 F Strzeszewo
1261 F Stążki
1262 F Suchy Dąb
1263 F Sulmin
1264 F Sulęczyno
1265 F Sycewice
1266 F Sylczno
1267 F Szadowo
1268 F Szczodrowo
1269 F Szczytno
1270 F Szenajda
1271 F Szkarpawa
1272 F Szpęgawsk
1273 F Sztum
1274 F Szwedzki Ostrów
1275 F Szymbark [Stężyca]
1276 F Sąpolno
1277 F Sławutkowo
1278 F Słupsk II
1279 F Tczew
1280 F Tkalnia
1281 F Toczeń
1282 F Toliszczek
1283 F Tropy Sztumskie
1284 F Trzcinno
1285 F Trzebuń
1286 F Tuchlino
1287 F Tuchomek
1288 F Tuchomko
1289 F Tyłowo
1290 F Tłuczewo
1291 F Ulkowy
1292 F Unichowo
1293 F Unieszyno
1294 F Ustka-Przewłoki
1295 F Waplewo
1296 F Warcimino
1297 F Waćmierz Waćmierek
1298 F Wdzydze Tucholskie Ostrów
1299 F Wiatrowo
1300 F Wieck
1301 F Wielka Wieś [Główczyce]
1302 F Wielki Garc
1303 F Wielki Klincz
1304 F Wierzchocino
1305 F Wilki 1
1306 F Wilki 2
1307 F Wilkowo
1308 F Witkowo
1309 F Wolinia
1310 F Wąglikowice
1311 F Wędkowy
1312 F Węgry
1313 F Zagórzyca
1314 F Zamek Kiszewski
1315 F Zblewo
1316 F Zbrzyca
1317 F Zgojewo 1
1318 F Zgojewo 2
1319 F Zgorzałe
1320 F Zielin
1321 F Zielony Dwór [Tuszkowy]
1322 F Łebień
1323 F Łobzowo
1324 F Łosino 1
1325 F Łosino 2
1326 F Łoża
1327 F Łubianka
1328 F Łupawa
1329 F Łupawsko
1330 F Łączyno
1331 F Łąkie-Jeruzalem
1332 F Łążek
1333 F Łęczyce
1334 F Śliwiny
1335 F Świerzno
1336 F Świncz
1337 F Żarnowska
1338 F Żochowo
1339 F Żoruchowo 1
1340 F Żoruchowo 2
1341 F Żoruchowo 3
1342 F Żuławka Sztumska
1343 J Augamy
1344 J Babięta
1345 J Babięty
1346 J Bajory Małe
1347 J Barany
1348 J Baranówka Kolonia
1349 J Baranówka-Ronina
1350 J Barczewko 3 Szwedzki Szaniec
1351 J Barczewko 4
1352 J Barczewko Wachtberg
1353 J Bardyny
1354 J Bartołty Wielkie
1355 J Bartąg
1356 J Bartężek Zamkowy Ostrów
1357 J Bałoszyce
1358 J Bednarzówka
1359 J Biała Piska-Kaliszki
1360 J Biedaszki
1361 J Bieńki
1362 J Biskupiec [Biskupiec]
1363 J Bisztynek Wałowa Góra
1364 J Bogaczewo Kula
1365 J Bogaczewo Okragła Góra
1366 J Bogdany 2 Góra Zamkowa
1367 J Bolejny
1368 J Boreczno 2
1369 J Borki 1 [Pisz]
1370 J Borki 2 [Pisz]
1371 J Borki [Ełk]
1372 J Bornity
1373 J Borzymy
1374 J Boże 1
1375 J Boże 2
1376 J Braniewo
1377 J Brodzikowo
1378 J Brusiny
1379 J Brzeźnica
1380 J Brzeźno Łyńskie
1381 J Brzydowo
1382 J Brąswałd
1383 J Buczyniec
1384 J Budwiecie
1385 J Budwity
1386 J Bugi
1387 J Bujaki
1388 J Bukowiec [Zalewo]
1389 J Burdąg
1390 J Byszwałd
1391 J Bęsia
1392 J Błudowo
1393 J Chojniak
1394 J Chojnowo 1
1395 J Chojnowo 2
1396 J Chojnowo 3
1397 J Cibory
1398 J Cichy
1399 J Cielętnik
1400 J Cieszyniec
1401 J Czachówki Czubatka
1402 J Czarci Ostrów
1403 J Czarne [Dubeninki]
1404 J Czarny Róg Ostrów
1405 J Dobrzyki
1406 J Dolina
1407 J Domki
1408 J Dorotowo Herta
1409 J Drewnowo
1410 J Drozdowo
1411 J Drulity 1
1412 J Drulity 2
1413 J Drulity 3
1414 J Dudki
1415 J Duży Ostrów 1
1416 J Duży Ostrów 2
1417 J Dymer
1418 J Dymnik
1419 J Dziarny
1420 J Dziarnówko
1421 J Działdowo
1422 J Działdowo-Rudolfowo
1423 J Działki-Kętrzyn
1424 J Dziubiele
1425 J Dąbrowskie 2
1426 J Dąbrowskie 3
1427 J Dąbrowskie 4
1428 J Dąbrówka Wielka
1429 J Dąbrówno 1
1430 J Dąbrówno 2
1431 J Dębinka
1432 J Dębowo 1
1433 J Dębowo 2
1434 J Dźwierzuty
1435 J Elbląg
1436 J Elbląg Góra Wojciecha
1437 J Elbląg Kumiela
1438 J Fabianki
1439 J Faryny
1440 J Folągi-Lewałd Wielki
1441 J Franknowo
1442 J Frombork
1443 J Frombork Wzgórze Katedralne
1444 J Frydrychowo
1445 J Fuleda
1446 J Gajne
1447 J Gardzień
1448 J Gieraliszki
1449 J Gierłóż
1450 J Gisel
1451 J Giżycko Wzgórze Św. Brunona
1452 J Giżycko Zamkowa Góra
1453 J Golubie Wężewskie
1454 J Golubka
1455 J Gorło
1456 J Gołogóra
1457 J Gołutowo
1458 J Gościrady
1459 J Grabnik 1 [Ełk]
1460 J Grabnik 2 [Ełk]
1461 J Grabówek Góra
1462 J Grazymy Gródek
1463 J Grom
1464 J Gronkowo
1465 J Gronowo
1466 J Gródki
1467 J Grądowy Młyn
1468 J Grądy
1469 J Guja
1470 J Guty
1471 J Gwiazdowo
1472 J Górowo Iławiecko
1473 J Góry Lubiańskie
1474 J Gązwa
1475 J Głotowo
1476 J Głębock
1477 J Ignalin
1478 J Jagodno 2
1479 J Jagodno Wielkie
1480 J Jakunówko
1481 J Janiki Małe
1482 J Janiki Wielkie 2
1483 J Jankowo [Świątki]
1484 J Januszewo
1485 J Jarandowo
1486 J Jarzeń
1487 J Jasna
1488 J Jaśkowo
1489 J Jedwabno
1490 J Jerzwałd
1491 J Jeziorno [Iława]
1492 J Jeziorowskie
1493 J Jeże
1494 J Jeże Paski Małe
1495 J Jęcznik 2
1496 J Jędrzejki
1497 J Kadyny 2
1498 J Kalbornia 1
1499 J Kalbornia 2
1500 J Kalskie Nowiny
Strona 3 z 9